ЦЕЦА ГО ПРОМЕНИ ИЗГЛЕДОТ, ПА СЕ ПОЈАВИ ЦЕЛА ВО БЕЛО Ражнатовиќ го покажа никогаш поголемото деколте!

26 октомври, 2021
Screenshot 2021-10-26 122309

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ се појави на снимањето на емисијата „Ѕвезде Гранда“ во елегантно, но предизвикувачко издание зачинето со фатално деколте.

Имено, фолк ѕвездата блесна во едноставна бела комбинација – панталони и кошула на преклоп со ремен, така што деколтето и беше до папокот.

Цеца носеше очила за сонце, на стапалата имаше кремасти салонки, а во раката бела чанта со златни детали кои ги усогласи со накитот.

Заедно со белата комбинација избра и чанта од познатиот бренд „Louis Vuitton“ чија цена е дури 3.500 евра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris