Цеца во секси стајлинг позираше за Инстаграм, а тој снимаше сè!

28 јануари, 2021
ceca.jpeg

Спортски, но секси стајлинг!

Музичката sвезда Цеца Ражнатовиќ деновиве ги полни батериите на Копаоник, каде патуваше со своето момче Богдан Срејовиќ и неговата ќерка Искра, со кои објави нежна снимка и привлече големо внимание.

Како што се пишуваше во медиумите последните денови, пејачката веќе се сретна со семејството на Богдан, а со снимката со малата Искра потврди дека многу добро се согласуваат.

Вниманието го привлече и новото видео што го објави од хотелот, бидејќи не откри кој ја снима додека се обидува да го најде најдоброто светло за селфито во модерното издание.

„Моите папараци“, напиша Цеца со црвено срце на својата приказна на Инстаграм, каде го објави видеото, а за оваа пригода носеше сиво капче и маичка со голи рамена, а стајлингот го украси со очила за сонце и големи обетки .

И дали е снимено од Богдан или некој друг…одлучете сами!

Да потсетиме, Богдан беше оженет со сегашната девојка на Саша Ковачевиќ, поранешната Мис Војводина, Зорана Тасовац, со која ја има ќерката Искра. Тие се разведоа пред околу пет години, а убавата Зорана е во врска со Саша веќе три години.

Погледнете и како изгледаше првото појавување во јавноста на Цеца и Богдан:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber