ЦЕЛОСНО НЕОЧЕКУВАНИ ОДГОВОРИ: Што ги возбудува жените, а што мажите?! Ништо не се совпаѓа!

18 јуни, 2021
869089_profimedia0069891404_ls

И во ова се разликуваме!


Пријатна атмосфера.

Партнер до вас.

И се тоа укажува дека ќе имате одличен секс.

Меѓутоа, од еднаш, ТРАС! Целата волја и расположение исчезнаа во секунда. Причините можат да бидат многу различни.

Сепак, преку истражување спроведено на над 2.000 испитаници, беа собрани топ 10 најголеми убијци на расположение во кревет и оргазам.

Како и кај повеќето работи, и мажите и жените се доста различни тука.

Работи што ќе ја „разладат“ секоја жена:

 1. Кога момче споменува секс со бившата
 2. Кога мисли дека сексот завршил веднаш штом доживее оргазам
 3. Домашни миленици во собата
 4. Испраќање голи фотографии без да се побара
 5. Признавајќи дека не бил неверен во врските
 6. Лош здив или непријатен физички мирис
 7. Прашање: “Дали ќе завршиш наскоро?”
 8. Тајно гледајќи порно филмови
 9. Кога не сака да стави кондом
 10. Секс како во порно филм – брз и тежок

Работи што ќе го „разладат“ секој маж:

 1. Инсистирање на секс во мракот (ги исклучува сите светла)
 2. Тишина за време на секс и кога жената воопшто не се движи
 3. Долна облека како некоја баба
 4. Признавањето дека била неверна во врските
 5. Поголем интерес за мобилен телефон отколку за партнерот
 6. Домашни миленици во собата
 7. Лоша лична хигиена
 8. Кога вашиот партнер не ви дозволува да дишете
 9. Недостаток на самодоверба
 10. Лажен оргазам
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber