ЧОВЕК СПИЕ НА ПОКРИВОТ НА АВТОМОБИЛОТ СРЕДЕ АВТОПАТ: Треба да го видите ова со свои очи! (ВИДЕО)

9 февруари, 2021
Screenshot_3

Снимил човек како спие на душек, но не на каков било душек! Тој душек беше прикачен на горниот дел од автомобилот.

Случаен минувач, исто така учесник во сообраќајот, со својата камера успеа да ја сними необичната ситуација. Снимил човек како спие на душек, но не на каков било душек! Тој душек беше прикачен на горниот дел од автомобилот.

Видеото можете да го погледнете ОВДЕ!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris