Дајен Китон шармираше во најновата улога – како баба на Џастин Бибер!

11 октомври, 2021
profimedia-0637148236-790x444

Канадскиот пејач Џастин Бибер пред неколку часа објави видео за неговата најнова песна „Ghost“ во која неговата баба ја толкува една од неговите најголеми обожаватели – Дајен Китон.

Актерката е позната како „Белиберка“, која на 75 -годишна возраст доби можност да глуми во музичко видео за прв пат – и е воодушевена од тоа искуство. Таа на својот профил на Инстаграм рече дека тоа е остварување на сонот, а и се допадна и опуштената атмосфера на сетот. На видеото, по смртта на неговиот дедо, Џастин Бибер се обидува да ја расположи својата баба – со дружење во барови и скролање низ апликации за dating.

Покрај забавните и трогателни кадри, на видеото не му недостасуваат кул модни комбинации, од кои оние што ги носи Дајeн Китон – нејзините сопствени: палта, капи и широки ремени од Gucci и Comme des Garçons, додека Џастин носи костум од Saint Laurent, фармерки Balenciaga , Marni панталони … Оваа поп песна и спот се „feel good“ и ќе ви го разубават сивиот ден, па се надеваме дека ќе го видиме ова динамично дуо во некои идни соработки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris