Дали мрачниот Емилио е вистинскиот избор за Кети Холмс?

21 јануари, 2021
profimedia-0564668325

Откако е видена на крајот на летото со нејзиното ново момче, осумгодишниот помлад италијански готвач Емилио Витол, 41-годишната актерка Кети Холмс не престанува да ги пополнува кориците на разни медиуми со детали за новата врска.

По гласините дека нејзиниот татко не го одобрува и дека парот наскоро ќе добие бебе, таблоидите неодамна објавија можна тајна венчавка на двајцата. Сепак, судејќи според најновите пишувања на National Enquirer, истото сепак ќе почека, а можеби и никогаш нема да се случи.

Имено, извор за споменатите медиуми откри дека пријателите на актерката повеќе не се толку сигурни дека осум години помладиот готвач е вистинскиот избор за 41-годишникот. Според него, тесен круг на луѓе на Кејт, кои имале можност да ја запознаат Емили, се плашат дека Италијанецот, кој неодамна имаше прилично значаен изглед на својот Инстаграм профил, наскоро би можел да и ја покаже својата грда страна на Кејти, поради што се многу загрижени.

Другата страна на Емилија Витола излезе на виделина кога готвачот неодамна јавно изрази незадоволство и гнев поради мерките предизвикани од пандемијата на корона вирусите преку гореспоменатата социјална мрежа. Сопственикот на ресторанот не се воздржуваше да ги повика тамошните власти затоа што, како и другите угостители, му беше забрането правото да работи нормално. Освен што наведува во својата објава дека сите ќе останат без работа и дека оние што ќе преземат мерки на крајот ќе можат да јадат само во ресторани за брза храна, изреволтираниот Емилио пцуел – покажувајќи дека е многу бесен за целата ситуација.

Токму оваа објава предизвика загриженост кај пријателите на Кејт бидејќи тие никогаш не виделе таква страна на италијанскиот готвач. Затоа, како што пишуваат медиумите, тие сметаат дека 41-годишничката треба уште еднаш да размисли дали Емилио е вистинскиот избор за неа пред да ескалираат работите и тој потенцијално да бара гнев на многу полош начин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber