ДАЛИ ОВА Е НАЈУБАВОТО ИЗДАНИЕ НА АМАЛ КЛУНИ? Познатата адвокатка измами воздишки во фустан сошиен САМО ЗА НЕА, па ги засени СИТЕ!

11 октомври, 2021
2749589_dzordz-kluni-amal-kluni-3_ls

Амал Клуни, познатата адвокатка и сопруга на актерот Џорџ Клуни, по долгата медиумска пауза, повторно заблеска на црвените теписи ширум светот.

Džordž Kluni, Amal Kluni

Адвокатката Амал Клуни не гостуваше на црвениот тепих повеќе од една година, а многумина се прашуваа која е причината за нејзиното отсуство од медиумите. Иако се шпекулираше за бременост, Амал одлучи да им застане на патот на гласините и се врати на патот на стариот гламур поубава од било кога.

Имено, Амал, придружувана од сопругот Џорџ Клуни, присуствуваше на премиерата на филмот „Тендер бар“ во Лондон.

Džordž Kluni, Amal Kluni

Како и секогаш, таа покажа дека не греши кога се во прашање комбинациите за црвениот тепих, а моделот што го носеше за оваа пригода беше сошиен специјално за неа.

Фустанот без прерамки, со низа дискретни светки, во прекрасна нијанса на бела, долг до подот, неодоливо потсетува на венчаница, а деталите во форма на пердуви на ракавите придонесоа за „wow“ ефектот. Таа го усогласи уникатниот фустан со кремасти сандали и сребрени обетки, додека елегантните кадрици беа најдобар избор за фризурата.

Иако и Џорџ изгледаше многу елегантно, целото внимание беше насочено кон неговата поубава половина.

Džordž Kluni, Amal Kluni
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris