Дали сте сигурни дека знаете како се јаде „Нутела“?! Руски модел ќе ви објасни како е повкусно! (ФОТО)

12 февруари, 2021
Screenshot_3

Во светот, во просек, една тегла од омилениот намаз од лешник се продава на секои 2,5 секунди, а толку многу се произведуваат годишно што може да се редат по должината на бреговите на Дунав (кој се протега низ десет земји) дури 26 пати . Количината на „Нутела“ што се прави за една година е доволна за целиот круг околу Земјата 1,8 пати, а Кинескиот Ѕид може да се покрие осум пати. Го славиме нејзиниот ден на 5 февруари!

Оваа година, нашите читатели, како и повеќето од анкетираните граѓани, одговорија дека најмногу го јадат овој намаз со лажица, но рускиот модел Лили Ермак (31) може да ја однесе победата на начинот на кој најмногу би сакале да јадеме „Нутела“.

„Бидејќи сум една година постара, денес е тажен ден, затоа објавувам „забавна“ фотографија на која го јадам својот омилен десерт. Има подобар вкус од торѕта“, напиша Лили, топејќи ги машките срца како „Нутела“ среде лето.

Инаку, оваа русокоса и синоока убавица, која има армија следбеници на Instagram, стана позната по изјавата бидејќи ја одби „отворената понуда за секс“ на славниот фудбалер Кристијано Роналдо.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris