Дара Бубамара и нејзиното 21-годишно момче објавија од слики од Дубаи: Тие го запалија Instagram со своите фотографии!

24 јануари, 2021
дара

Пејачката Дара Бубамара ужива во врска со своето 21-годишно момче Тони. Популарната двојка е во центарот на интересот откако Дара ја откри својата ,љубов, а овој пат се најдоа во центарот на настаните поради провокативни фотографии и снимки од нивното ново патување.

Имено, Дара и Тони пристигнаа во Дубаи. Пејачката уредно сподели фотографии и записи за тоа како таа и нејзините најблиски уживаат со своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Дара најпрво сподели фотографија на која се гледаат нозете на нејзината избрана, но и коктел.

Нешто подоцна, пејачката ја воодушеви својата публика со видео во кое позира насмеана на рамото на своето младо момче, а подоцна позираше сама во розов фустан и на сите им ја покажа својата линија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber