Давид повеќе не ја интересира: Ана Корач го извади вереничкиот прстен, па се забавуваше со Сораја! (ФОТО)

30 јануари, 2021
download

Веста дека Ана Корач и Давид Драгојевиќ раскинале звучеше како бомба. Иако тие двајца сè уште не сакаат да се рекламираат по тој повод, сите фотографии направени за време на љубовта исчезнаа од социјалните мрежи.

Ана реши да продолжи без Давид, и ужива во потполност со својата пријателка Сораја Вучелиќ.

Корач сега покажа дека повеќе не носи веренички прстен, додека снимаше во луксузен автомобил со нејзината најдобра пријателка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber