Деми Роуз се соблече СКРОЗ…

29 јануари, 2021
pjimage_4bjs0jR

Моја желба е секогаш да останам ваква. Живеејќи тивко во еден агол на блаженство, напиша таа во описот на објавата, која за кратко време им се допадна на неколку стотици илјади обожаватели. Не недостасуваа коментари …

Карактеристичната манекенка Деми Роуз (25) „скокна“ на Ибица и се соблече целосно. Таа позираше гола на тревата, а друштво на фотографиите ѝ правеше едно куче.

– Моја желба е секогаш да останам ваква. Живеејќи тивко во аголот на блаженството – напиша таа во описот на објавата, што за кратко време им се допадна на неколку стотици илјади обожаватели.

Немаше недостаток на коментари, а еден луд обожавател ѝ рече: „Сега решив дека сакам да бидам професионален фотограф“.

Манекенката неодамна се најде во центарот на вниманието кога призна дека била малтретирана на училиште од нејзините врсници.

– Имав 14 години кога почнаа да ме малтретираат на училиште … Сакав да се дружам надвор од таа околина, па поголемиот дел од времето го поминав на Интернет. Ме интересираше и виртуелната реалност, постојано бев на компјутер, а потоа се појави MySpace и конечно го најдов „мојот повик“ – изјави Деми.

Британката студирала козметика, но го напуштила образованието поради лошото однесување на нејзините врсници и професори.

– Професорите се собраа зад мојот грб и озборуваа, зборуваа за мојата работа со големо неодобрување … Никогаш не го најдов своето место во училиште, луѓето беа прилично непријатни кон мене, јас бев поразлична, но откако заминав, процветав! ! Сега ги блокирам сите негативни коментари – не гледам ништо што не сакам да видам затоа што не сакам тоа да влијае на мојот начин на размислување за себе – заклучи таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris