Девојка откри трик со кој можете да проверите дали вашиот партнер ве изневерува – жените ширум Светот полудеа!

20 јануари, 2021
profimedia-0483178466

Нејзиниот трик стана вирален и жените масовно го пробуваат.

Тиктокерка Андреа Лопез сподели со своите следбеници трик што може да ви помогне да откриете дали вашиот партнер ви е верен или не – сè што ви треба е ролер за собирање трошки и коса од облеката. Во своето видео, Андреа вели:

– Дами, ако сакате да дознаете дали маж ви ве изневерува, купете еден од овие ролери. Преминете со него преку тепихот кога сте во куќата на вашиот партнер – рече таа.

Откако таа самата ќе го стори тоа и ќе го погледне ролерот, на него јасно се гледаат црвени влакна.

@andrea.lopez44

He has some explaining to do😡(Following the next 100 people on IG: Andrea.Lopez44) #fyp #viral #prank #cheater #couple #funny

♬ original sound – Andrea Lopez 😋

– Што? Мојата коса е црна – напишала на видеото и додала на описот дека момчето ќе мора да ја објасни оваа ситуација. Нејзиниот трик стана вирален и жените масовно го пробуваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris