Добро ја искешира нејзината врска со Роналдо: Џорџина Родригез доби понуда која не се пропушта

16 април, 2021
1426814

По низата модни кампањи, можноста да се биде заштитно лице на најпознатите брендови на денешницата, свршеницата на Кристијано Роналдо и мајка на неговата најмлада ќерка Алана Мартина, доби договор со моментално веројатно најпознатата стриминг услуга.

Со фотографија, на која има насмевка од уво до уво, но и кратко видео во кое Нетфликс ја пречека во „нивното семејство“, Џорџина Родригез не можеше да напише ништо повеќе од ова: „Јас сум многу возбудена и среќна за ова нов проект. Ви благодарам на семејството! ‘

Ако можеби некому не му е јасно за што точно станува збор, доволно е да се каже дека Нетфликс објави нови шпански серии, вклучително и доку-реално шоу чија главна sвезда е вереницата на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез. Идејата е камерите да го следат инфлуенсерот и sвездата на Инстаграм со денови и да го покажат тоа преку својот стриминг сервис.


Фудбалерот Кристијано Роналдо се пофали со добрата вест за успехот на неговата привлечна свршеница на својата Инстаграм Стори.

Дефинитивно е голем успех на атрактивната Аргентинка, која благодарение на својот изглед, но најмногу на врската со еден од најдобрите и најпопуларните фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо, има освоено бројни профитабилни договори со најпознатите модни куќи и брендови.

Georgina Rodriguez

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris