Додека целиот свет зборува за нејзиниот развод, таа избега од сè: Мелинда Гејтс чека да се смири ситуацијата!

9 мај, 2021
249493_profimedia0609787319_ff

Овој луксуз и приватност вреди 132 илјади долари на ден

Разводот на Бил Гејтс од неговата сопруга Мелинда е една од главните медиумски теми во целиот свет.

Големата медиумска помпа и пречи на Мелинда, па реши да се повлече и да излезе од очите на јавноста се додека не се смири ситуацијата.

Наскоро поранешната сопруга на Бил Гејтс одлучи да изнајми луксузна резиденција на приватниот остров Каливинија, на јужниот брег на карипскиот остров Гренада.

Една вечер на ова место ќе ја чини Мелинда 132.000 долари, а засега друштво и прават само нејзините деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris