Додека не нè раздели твојот успех: Познати бракови кои раскинаа затоа што сопругите беа поуспешни!

15 февруари, 2021
uspen

Вистинските мажи знаат како да се справат со деловните успеси на нивните подобри половини. Но се шушкаше дека овие мажи не знаеле за тоа.

 1. ХИЛАРИ И ЧЕД ЛАВ
  Хилари Свонк и Чад Лоу си го кажаа судбинското да во септември 1997 година. Со години важеа за совршена холивудска двојка, но проблемите се појавија кога убавата актерка првпат доби Оскар за улогата во „Момците не плачат“, а пет години подоцна и за „Девојче од милион долари“ на Иствуд. Документите за развод беа поднесени една година подоцна. Иако непомирливите разлики беа причина за нивниот развод, упатените тврдат дека братот на актерот Роб Лоу не можел да се справи со планетарниот успех на неговата девојка.
Hilary Swank i Chad Lowe
 1. Камил и Келси
  Камил Грамер со години беше верна сопруга на Келси Грамер, која го придружуваше на сите награди, особено за време на емитувањето на серијата „Фрејзер“ во која ја имаше главната улога.Откако серијата престана да се емитува, Келси започна да бледнее и тој набрзо побара развод. Подоцна беше откриено дека тој ја изневерил со Кајт Валш, со која набргу потоа запловил во ново брачно пристаниште.
Camille i Kelsey Grammer
 1. Џесика Симпсон и Ник Леши
  Ник Леши стана нервозен зошто неговата кариера стагнираше додека кариерата на неговата сопруга, Џесика блескаше. Набргу по нејзините успеси тој се одлучи за развод.
Jessica Simpson i Nick Lachey
 1. Џенифер Гарнер и Скот Фојли
  Џенифер Гарнер го запозна Скот Фоли на снимањето на филмот „Фелисити“. Тој беше еден од тројцата главни актери таму, додека таа само се појавуваше во помала улога. Тие се вљубија и се венчаа во 2000 година. Само една година подоцна Џенифер ја доби главната улога улога во серијата „Алијас“, што ја претвори во голема sвезда. Набрзо по ова следуваше развод.
Jennifer Gardner i Scott Foley

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris