Дуа Липа во стајлинг што повеќе открива отколку што покрива: „Вака изгледа предизвикувачката Пепелашка на 21 -от век“

28 септември, 2021
dua-lipa-830x0

Пејачката позираше во едноделен, транспарентен бел костим

Британската пејачка, по потекло од Албанија, Дуа Липа (26), привлекува внимание каде и да се појави, а нејзиниот стајлинг зборува сам за себе.

Липа присуствуваше на „iHeart Radio“ фестивалот во Лас Вегас, и по тој повод изнесе интересна модна комбинација.

Таа позираше во едноделно, проѕирно бело одело.

Липа ги истакна градите, со оглед на тоа дека не носеше градник, а долниот дел имаше и син детал, кој се развеа околу половината и нозете на пејачката.

Модните критичари велат дека изгледала како „предизвикувачка Пепелашка на 21 -от век“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris