Џастин, навистина сакаш папараците да те пронајдат? Понекогаш е тешко да не се забележи

7 февруари, 2021
justin

Во импресивен електричен Ролс-Ројс,Џастин Бибер ја однесе својата 24-годишна сопруга Хејли на романтична вечера во Санта Моника. Двојката неодамна ја прослави својата втора годишнина од бракот, а судејќи според видеото што популарната 26-годишна пејачка неодамна го објави за новата песна ‘Anyone’, розите во нивната врска цветаат многу.

Jujstin Bieber

Имено, партнер на Бибер во видеото е неговата сопруга, позната манекенка, а на фановите им понудија увид во дел од нивната интимност во црно-бело триминутно видео. Несомнено главна sвезда на новиот спот е Хејли, со која успешниот музичар уште еднаш покажа колку му значи неговата сопруга, ќерката на актерот Стивен Болдвин.

Jujstin Bieber
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber