Џенифер Анистон и Дејвид Швимер негуваа симпатии и надвор од снимањето: Еве каде првпат се бакнаа

27 мај, 2021
eve kade prv pat se baknaa

Во пресрет на специјалното шоу „Пријатели“ беа откриени нови детали

Специјална епизода на „Пријатели”: Повторно обединување“ на HBO Max денес открива дека и по 10 години прикажување, серијата има уште некои тајни откриени од актерите на популарниот ситком, како што е онаа за хемијата која постоела помеѓу Џенифер Анистон и Дејвид Швимер.

Комплицираната љубовна врска помеѓу ликовите Рос Гелер и Рејчел Грин не беше само за целите на снимањето на серијата, бидејќи актерите Швимер и Анистон откриле дека има голема симпатија меѓу нив на почетокот на снимањето, но дека тие прво се бакнувале кога нивните ликови направил на екранот во 1995 година, пренесува Ројтерс.

Се сеќавам само дека еднаш му реков на Дејвид дека ќе биде глупаво ако навистина се бакнеме за прв пат пред камерите на националната телевизија. И навистина, се бакнавме за прв пат во кафуле – рече Анистон на средбата на „Пријатели“.

Страствен бакнеж во кафуле во Централ Парк во епизодата од втората сезона претставува главна точка во серијата се додека двата лика конечно не завршија заедно во 2004 година.

Швимер и Анистон изјавија дека меѓусебната привлечност траеше во текот на првите две години од снимањето на серијата, но тие никогаш не станаа двојка надвор од екранот, бидејќи и двајцата беа во врска со други луѓе.

Двајцата чувствувавме силна хемија, но бевме како два брода што минуваа постојано затоа што едниот од нас секогаш беше во врска. Никогаш не ја преминавме таа граница, знаеш. Ние го почитувавме тоа – рече Швимер.

Специјалната епизода „Пријатели”: повторно обединети“ е прикажана 17 години по завршувањето на популарниот ситком. И покрај репризирањата, таа сепак останува една од најпопуларните серии на сите времиња.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris