Џенифер Лопез и Бен Афлек на есенска прошетка во Њу Јорк (ФОТО)

28 септември, 2021
dcb9170c95f46706ab8e49886a5fd37d83825bf3

Џенифер Лопез блескаше во карирани детали.

Џенифер Лопез и Бен Афлек, пар за кој многу се зборува оваа година. Сега тие го означија почетокот на есента со лесна прошетка во паркот во Њу Јорк.

Видно вљубениот пар беше фотографиран викендов. Џенифер Лопез носеше елегантен кариран зелен капут и соодветен долг фустан.

Бен останува доследен на својот класичен изглед, облечен во црна маица со јака, панталони во иста боја и темно сив мантил.

Пред оваа прошетка, Џенифер настапи на настанот Global Citizen Live, каде ги испеа своите најголеми хитови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris