Џенифер Лопез и Бен Афлек на романтична прошетка: По гламурозните тоалети сега во урбано и удобно (ФОТО)

20 септември, 2021
d6168202f8769d5aecc55575bcfb7b67cec39e97

Џенифер Лопез и Бен Афлек се фотографирани како шетаат во Лос Анџелес.

Џенифер Лопез и Бен Афлек постојано се заедно откако ја обновија нивната љубов. Откако се појавија на црвениот тепих 17 години подоцна, на Филмскиот фестивал во Венеција и вечера на Мет Гала во Њу Јорк, беа видени како шетаат по улиците во Лос Анџелес.

Двојката пешачеше и разговараше, Бен ноншалантно ги држеше за раце во џебовите додека видно среќната Џенифер не го пушташе.

Овој пат, тие ги заменија елегантните тоалети со лесна облека. Џенифер избра широки тексас панталони во комбинација со обична бела маичка и широка наметка над неа.

Бен останува доследен на едноставниот стил што го негува со години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris