Џенифер Лопез ја потврди ВРСКАТА со Бен Афлек, целиот Свет зуи за РЕЧЕНИЦАТА која ја изговори!

17 мај, 2021
screenshot_from_2021-05-17_07-58-57

Анонимен извор за „People“ потврди дека парот нема време за некои големи љубовни планови.

Латино дивата Џенифер Лопез (51) повторно ги заинтригира сите, а многумина коментираат дека таа некако ја потврдила врската со нејзиниот поранешен свршеник, актерот Бен Афлек (48).

– Сите албуми се посебни за мене, но „This Is Me… Then“ ми е омилен – напиша таа на Instagram, со компилација од најпознати песни од тој албум, а она што е интересно е дека Бен е во него .

Имено, Бен имаше голема улога во спотот за песната „Jenny from the Block“, тие се бакнуваат во спотот, поминуваат време заедно на јахта и актерот ја бакнува Џенифер на задникот. По 17 години откако ја раскинаа свршувачката, светските медиуми зујат за помирувањето на славната пејачка и актерот, кој неколку пати бил „фатен“ во нејзино друштво, како пред нејзината куќа, така и во нејзиниот автомобил.

Тие наводно поминале една недела на романтичен одмор во Монтана, додека нејзиниот поранешен свршеник Алекс Родригез се обидува да се смири со пејачката и се чувствува повреден поради сè.

– Се слушаат секој ден и планираат да се видат повторно. Џенифер е многу возбудена за тоа како се одвиваат работите со Бен – изјавил анонимен извор за „People“.

Анонимен извор изјави за „People“ дека парот нема големи љубовни планови, затоа што и двајцата имаат деца со кои сакаат да поминуваат време, но и деловни обврски.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris