Единствено тоа им преостанува: Џорџина Родригез не крие дека Кристијано Роналдо сѐ уште не исполнува ЕДНА нејзина желба

28 септември, 2021
326969_profimedia0629905261_ff

Малкумина денес не знаат која е животната партнерка на Кристијано Роналдо, но дури и убавата Џорџина Родригез има една неостварена желба – конечно да се омажи за него

Џорџина Родригез се здоби со светска слава како девојка на Кристијано Роналдо, веројатно најпопуларниот фудбалер во Светот. Заедно со него, Џорџина, која не крие дека порано живеела скромно и работела како чистачка, стекнала гламур, луксуз, и тие двајца дефинитивно важат за еден од најхармоничните парови во Светот.

На платформата Netflix е објавена нова серија наречена „Јас сум Џорџина“, која го следи животот на Родригез, исто така мајка на малата Алана Мартина, најмладата ќерка на Роналдо. Милиони луѓе низ светот со нетрпение чекаат да видат како изгледа нејзиното секојдневие, уживаат во јахтата и остануваат на црвениот тепих. Меѓутоа, една реченица од трејлерот за серијата открива дека постои една желба што е неостварена и за неа.

На прашањето во шпицот дали конечно ќе се омажи за фудбалерот, таа рече:

– Не зависи од мене. Дај Боже – им порача Џорџина на своите пријатели.

Покрај нејзината ќерка, Џорџина се грижи и за децата што доби Кристијан од сурогат мајка, Кристијан Јуниор, Ева и Матео.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris