Елена Стојановска е една од најубавите водителки, а ништо покуса со убавина не е ниту сестра и

26 април, 2021
elena

Професионална, шармантна, позитивна и секогаш со најубавиот детаљ на себе – насмевката.

Вака накусо можеме да ја опишеме појавата на убавата ТВ и радио водителка Елена Стојановска која секојдневно ја гледаме на утринската емисија „Ја сакам Македонија“ на телевизија Сител..

Елена е се почест корисник на социјалните мрежи каде не ретко споделува како професионални, така и детали од приватноста и секојдневието.

Викендов Елена на својот профил објави роденденска честитка посветена на нејзината помлада сестра Катерина Стојановска, која ја претстави пред своите следбеници на социјалните мрежи.

Денес точно во 17.25, пред многу години на свет дојде Катерина. Беше слатко бебе и моја омилена играчка, навечер кога ми беше страв ме примасе да спијам во нејзиниот кревет, имам лузна на коленото кога ме погоди со лажица. Ми кажува најтајни тајни, секогаш е најпаметна и мора да е по нејзино! Би патувала со неа и на крај на светот, нема полуда тетка за Илина и мојот свет без неа,ќе беше празно место. Срекен роденден!

Од приложеното на профилот кај Елена, Кате освен роденденските честитки доби и грст комплименти на своја сметка, а ние само може да потврдиме дека мајката природа и секако гените биле дарежливи кон двете.

Преземено од kurir.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris