ЕШЛИ ГРАХАМ ГИ ИЗНЕНАДИ ФАНОВИТЕ: Ова видео го погледнаа 4 МИЛИОНИ ЛУЃЕ за еден ден! (ФОТО)

21 септември, 2021
233553_profimedia0504062186_ls

Најпознатата плус сајз манекенка Ешли Грахам се изненади со вестите, а потоа сподели се на Инстаграм.


Видеото што го сподели Ешли, а кое го погледнаа повеќе од четири милиони луѓе за помалку од 24 часа, покажува како таа и нејзиниот сопруг дознаваат дека ќе добијат близнаци. Таа покажа уште поголема среќа откако дозна дека наскоро ќе се родат две момчиња. Многу познати личности честитаа за веста, а меѓу нив се Линдзи Вон, Хелена Кристенсен, ќерктаа на трагично загинатиот кошаркар Коби Брајант, Наталија … На крајот на минатата година, Ешли стана мајка и роди момче, Исак.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris