ЕВЕ КАКО ДА ДОЗНАЕТЕ ДАЛИ ГО ВОЗБУДУВАТЕ ПАРТНЕРОТ ВРЗ НА ОСНОВА НА ЗВУЦИТЕ ШТО ГИ ИСПУШТА! ВЕДНАШ ќе ПРИМЕТИТЕ

26 октомври, 2021
998541_profimedia0158327327_ls

Доколку често повторува слични возбудливи фрази за време на сексот, голема е веројатноста дека го возбудуваат „валкани муабети“.

Некои истражувања покажаа дека и мажите имаат навика да глумат оргазам или едноставно да излажат иако односот не им се допаѓа. Ако се прашувате дали партнерот е задоволен од вашиот сексуален живот, еве индикатор кој ќе ви каже се.

Ако често повторува слични возбудливи фрази за време на сексот, голема е веројатноста дека  го возбудуваат „валкани муабети“. Разговарајте со него за тоа, можеби и тој во кревет би сакал да слуша послободни изрази, слатка дрскост и директни еротски барања.

Вашиот драг спаѓа во тивките ликови? Без грижи, дури и ако не испушта глас за време на сексот, тоа не значи дека не му е добро со вас. Сосема спротивно: ако е тивок, тогаш може полесно да го контролира и одложи оргазмот.

Не сфаќајте ја смеата како потсмев!

Seks

Ако вашето момче се смее за време на сексот, можеби е едноставно скокотлив. Можеби случајно сте го допреле на чувствително место? Едноставно следниот пат внимавајте да не ја допрете неговата чувствителна ерогена зона.

Ако вашиот партнер почне да дише многу гласно за време на сексот, можно е да се приближува до оргазам. Ако сакате да уживате уште малку, тогаш треба да го смирите и полесно да се движите.

Вашето момче во кревет умее да вика, да вреска, да стенка гласно? Тоа е многу веројатно знак дека исклучително ужива во сексот со вас, но и дека може да се опушти и да ја покаже својата животинска страна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris