Еве како изгледа кога младоженец ќе фрли ЦЕЛА торта врз невестата! (ВИДЕО)

22 јануари, 2021
My-Post-14-e1611235575232

Иако невестата тврди дека целиот инцидент ѝ е смешен, корисниците на социјалните мрежи ѝ рекле што побрзо да го напушти сопругот.

Иако мавањето со торта може да се смета за свадбена традиција, еден младоженец го привлече гневот на корисниците на социјалните мрежи кои тврдат дека целиот ритуал отишол предалеку.

Видеото, кое е прегледано скоро три милиони пати на „TikTok“, покажува невеста како невино го валка лицето на сопругот со торта. Но, она што ги загрижи луѓето е „агресивната“ реакција на младоженецот.

Имено, тој ја земал целата торта на три спрата и ја удрил невестата во лице, а таа се тетеравела од силината на ударот кон блиската маса.

Видеото вознемири некои ТикТокери кои тврдат дека потегот на младоженецот е знак на тревога.

„Развод. Веднаш “,„ Ова не е само агресивно, туку и засрамувачко. Ако му е пријатно да го прави тоа пред целото нејзино семејство и пријатели, застрашувачки “,„ Буквално може да се види како неговото расположение се претвора во лутина кога ја фрли тортата. Сестро, остави го, тој е насилен “,„ Бегај, тој очигледно има проблеми со лутина “,„ Ова не е добар почеток на брак “,„ Тој отиде предалеку “. Запрашајте се што прави тој зад затворени врати “, се некои од коментарите.

И покрај тоа, целиот инцидент беше смешен за невестата. „Тоа беше во наш стил и сите на свадбата се смееја. Жал ми е што имаш поинаква смисла за хумор “, напиша таа, а подоцна објави видео од друг агол.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber