ФОТО: Македонската водителка вљубена до уши – јавно му изрази љубов на вереникот

22 септември, 2021
jana

Македонската водителка Јана Серафимова ужива во најубавиот период од животот.

Пред извесно време таа му кажа „да“ на својот партнер Горан Петровски, па оттогаш не престана да споделува нивни заеднички фотографии.

Овој пат таа одлучи и да ја покаже својата емотивна страна, па јавно да му изрази љубов на Горан.

„Те сакам“, напиша таа во опис на фотографијата.

Преземено од press24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris