ФОТО: Мелита го покажа нејзиниот гардаробер, но сите гледаа во нешто друго

3 февруари, 2021
melita

Поранешната водителка Мелита Ракиќевиќ е активна на социјалните мрежи и често објавува куси видеа и фотографии од својот дом а сега покажа и дел од нејзинот гардаробер.

Имено Мелита на „стори“ објави неколку фотографии додека пробува дел од нејзината уникатна гардероба а во позадина се гледаат закачалку полни со фустани и сталажи на кои стојат потпетици.

Но сепак една фотографија привлече најмногу внимание. Мелита во фустан со длабоко деколте  направи „селофи“ , а полните усни и бујните гради во преден план.

„Лажни луѓе,покажуваат лажна љубов кон мене“ напиша Мелита.

За кратко време следеа многу лајкови и секако комплименти во коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber