(ФОТО) Сестрата на Викторија Бекам фатена како го ПРАВИ ОВА ЗА 10 ЕВРА на паркинг!

18 февруари, 2021
сесе

Помладата сестра на Викторија Бекам, Луиза Адамс беше фотографирана во јакна и опрема за лична заштита додека работеше како придружник за паркирање во центарот за тестирање на коронавирус. 44-годишната Луиза, наводно, е вработена како супервизор со 13 фунти на час во центарот за тестирање корона во Есекс.

Нејзината улога вклучува воведување возила кои доаѓаат на паркингот додека возачите чекаат ред за брис. Бизнисот е далеку од начинот на живот што нејзината богата сестра Викторија ужива во богатство вредно 335 милиони фунти.

Luisa Adams

На сликите од тест-страницата, Луиза може да се види во светло жолта јакна додека работи со колегите за водење на возачите и нивните автомобили. Се проценува дека на вработените во центарот за тестирање ќе им се исплатат од 13 до 19 фунти на час за работа според „Сан“. Дошла таму три години по затворањето на нејзината продавница за облека „Хидфордшир скриен плакар“.

Луиза ја затвори продавницата откако наводно се борела да најде трета страна која ќе го преземе управувањето со продавницата. Изворите рекле дека таа исто така сакала да поминува повеќе време со своите четири деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris