(Фото) Снежни убавини: Семејството Црнокрак ужива на планина

5 февруари, 2021
crnokrak

Светлана и Мики Црнокрак, двојката која повеќе од две децении е во брак и успешно го води модното студио „Црнокрак” се родители на две ќерки.

Токму со нив уживаат во снежните убавини на планина и заедно скијаат.

Постарата ќерка Моника која студира на Економскиот факултет веќе тргна по стапките на своите родители освојувајќи неколку титули за убавина, додека пак помалата Нина пре некое време наполни 9 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber