Фотографија на Карлеуша на снегот која не сте ја виделе, а е најмоќна од сите досега (ФОТО)

16 јануари, 2021
jelena-830x0

Ретко кој би се осмелил да позира вака, но ЈК го стори тоа без никакви проблеми

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) објави фотографија од Копаоник која не сте ја виделе, а сите коментираат дека оваа фотографија е најмоќна од сите досега.

Имено, пред неколку дена, Јелена ги воодушеви своите следбеници со серија фотографии на снегот, на кои носеше јакна, додека долу имаше само гаќички и чизми „Fendi“, кои чинат 900 евра.

Иако провокативните снимки ги оставија сите без здив, па мислеа дека не може да биде подобро и помоќно, Ј.К. ги увери со нова објава на Instagram.

Таа сподели фотографија на моторна санка, без никаков проблем се наведна напред во танга гаќички и се сврте, а од аголот на објективот никогаш не го виде подобро задникот на Јелена, што ги остави сите без текст.

Да потсетиме, Јелена уживаше во Копаоник со своите ќерки Атина и Ника, како и со нејзиниот пријател и соработник Зоран Бирташевиќ. Уживаа во зимската идила на снегот, а пејачката не ја пропушти приликата да ги почести своите следбеници со „жешки“ фотографии и покрај тоа што температурата е во минус.

Како изгледа најмоќната фотографија на Јелена од Копаоник што не сте имале можност да ја видите, видете во галеријата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber