Кога рекламира долна облека, вилиците на мажите им паѓаат до подот! (ФОТО)

16 јануари, 2021
poster

Познатата пејачка и дизајнерка објави заводливо видео…

Ријана прво го изгради своето име во Светот на шоу-бизнисот како пејачка, но потоа започна да се занимава со мода, односно да дизајнира колекции долна облека и тука ги доби сите пофалби во светот на модата.

Покрај тоа, таа има своја колекција на козметика, како и облека, и рекламира сè што ќе дизајнира сама.

Дефинитивно не ѝ треба бојата на рекламите, бидејќи кога Ријана ќе објави видео во нејзината долна облека, го привлекува вниманието и на жените и на мажите.

Во моментов, таа се пофали на Instagram со новиот комплет долна облека што ќе излезе точно на време: за Денот на вљубените, па затоа е црвен и соодветно предизвикувачки. Дури и кога убавицата од Барбадос позира во неа, сексапилот пука во сите правци:

Погледнете го видеото кое за два дена собра повеќе од шест милиони прегледи!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber