Ги излудуваше МАЖИТЕ пред 30 години! Сега изгледа уште ПОДОБРО, оваа жена е вистинска БОМБА(ФОТО)

31 јануари, 2021
2018-12-04-16_52_43-Carmen-Electra-@carmenelectra-•-Instagram-photos-and-videos

Изгледа како да има 20 години, што прави оваа жена?

Американската актерка Кармен Електра добро ја познаваме од серијата „Чувари на плажата“. Поминаа три децении откако актерката се појави во серијата, а денес изгледа исто неверојатно како во 90-тите.

Тогаш таа ве остави без здив со својот изглед, а по 30 години ништо не се смени.

Воодушеви милиони следбеници со своите нови фотографии на Instagram. Пред неколку дена, актерката потврди дека би сакала да се врати на малите екрани во „Чувари на плажата“. Едно е сигурно, таа лесно може да влезе во костимот за капење што го носеше во деведесеттите години.

Иако сите велеа дека актерката не е во добри односи со нејзината позната колешка Памела Андерсон, таа за неа има само пофални зборови.

„Отсекогаш била љубезна со мене и ѝ се восхитувам. Мислам дека таа е најубавата жена на нашето време “, заклучи Електра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber