Го скрши сонцето на фановите кога си замина од серијата, а сега е позната и причината зошто не го гледаме Др. Шеперд во „Вовед во анатомија“!

25 септември, 2021
7ab72536b96860d92ebe658c81c0c425a3da1685

Авторката на инсајдерските приказни за серијата „Вовед во анатомија“, Лин Рајс, не се воздржа од искажување на своето мислење за она што навистина се случило зад сцената, што доведе до заминување на Патрик Демпси од серијата.

Додека Демпси се врати на драматичните сцени од соништата минатата сезона, Рајс детално опиша каков беше неговиот одговор тогаш, од нејзина перспектива.


„Кога го интервјуирав тогаш, дефинитивно можев да се чувствувам како да не добивам се од него“, откри Рајс исклучиво за време на интервјуто за Дејли Поп на 22 септември. “Дури и во времето на неговото заминување, кружеа многу гласини за тоа што не е во ред. Она што ме шокираше беше она што се случуваше зад сцената, на снимање, како се однесуваше.“

“На кратко, тој само заврши со се. Тој беше само несреќен затоа што не сакаше да биде таму. Мислам дека има чувство како: “Бев таму, го направив тоа”. Сега сакам само да се тркам со своите автомобили. ”


Рајс ја спореди реакцијата предизвикана од заминувањето на д-р Шепард од серијата со реакциите на фановите поради заминувањето на Кетрин Хејгл, која го играше ликот на д-р Изи Стивенс.

„Сега гледам низ што поминала Кетрин Хејгл и морам да се запрашам, дали и таа би се третирала на ист начин доколку сето ова се случело сега? Рајс призна. “На крајот, јас не мислам така. Мислам дека вниманието што го привлече беше многу сексистичко бидејќи беше многу моќна, отворена и успешна жена. Таа го бараше она што го сакаше”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris