ГОЛА КАРЛЕУША НА ЈАХТА: Го сврте задникот во форма на срце и го запали Дубаи (ФОТО)

4 април, 2021
Jelena-Karleusa

Глетка која ги полуде нејзините обожаватели.

Јелена Карлеуша веќе некое време ужива во шармот на Дубаи со своите ќерки, а по серијата „жешки“ фотографии, Ј.К. сподели кратко провокативно видео со своите следбеници на Instagram.

Таа позираше на јахта, а нејзиниот задник во облик на срце беше во крупен кадар.

Карлеуша носеше минијатурно бело бикини, а белите танга купаќи покриваа малку.

Погледнете ги кадрите што го зпалија „Instagram“ , но и Дубаи!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris