Граѓаните на ЛОС АНЏЕЛЕС не претпоставуваа дека се работи за АНГЕЛ НА ВИКТОРИЈА: Лежерно издание на Алесандра Амбросио (ФОТО)

14 октомври, 2021
alessandra-ambrosio-daughter-13-look-alike-insta

Преку ден, славната манекенка се движи во спортски изданија без воздржаност, а нејзиното лице без шминка и неуредната коса воопшто не и пречат.

Една од најуспешните манекенки во светот, Алесандра Амбросио, често е цел на папараците, што воопшто не и пречи, па целосно и без воздржаност ги покажува нејзините секојдневни стајлинзи, природност и лице без сценска шминка, за што сведочат и најновите фотографии направени пред нејзиниот дом во Лос Анџелес.

Алесандра носеше памучен комплет составен од сива тренерка и се попопуларниот топ, а како соодветни обувки избра патики „New Balance“ кои припаѓаат на прифатлива марка достапна за просечната потрошувачка корпа.

Иако на прв поглед многумина не препознаа дека се работи за заводливата манекенка, таа доби грст комплименти на сметка на изгледот затоа што на помладата популација, и ја прикажува реална слика за светските диви по кои сите воздивнуваат. Поради фактот што наскоро ќе влезе во петтата деценија од својот живот, тој не пропушта тренинзи, како и режимски начин на исхрана и медитација.

Алесандра е горда мајка на две деца, и како што често истакнува, родителството ја облагородило и ја направило уште почувствителна личност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris