Храбар или луд? Беше толку луд по својата љубовница што започна да копа тунел поради неа, стигна до куќата, но таму го чекаше изненадување!

23 јануари, 2021
pjimage (5)_1000x0

Оженет маж од Мексико сигурно имал многу добро објаснување, кога сопругот на љубовницата го фатил во неговата куќа, кога открил дупки во земјата, што се покажало дека се таен тунел кој води кон неговата куќа…

Сите знаеме дека Мексико е познато по мрежата на разни тајни подземни тунели како што се нарко картелите што се користат за превоз на нивниот скапоцен, но нелегален товар, но се чини дека техниката понекогаш се користи за одржување на романтични забранети врски.

Антонио, ѕидар по професија од Вила дел Прадо 1, имаше врска со мажена жена од градскиот округ Тихуана. За да се осигура дека никој нема го види во посета на неговата тајна љубовница Памела, мажот започнал да работи на копање на подземен тунел кој ќе се протега од неговата куќа до неговата љубовница

Антонио го искористи своето градежно искуство да ископа солиден, но издржлив тунел што минуваше низ неколку улици од неговата куќа до онаа на нејзиниот љубовницата. Кога тоа е завршено, тие можеа да се сретнат во тајност, секогаш кога сопругот на Памела, Хорхе, отиде на работа.

Сепак, единственото нешто што не планираа е Хорхе да се врати од работа порано…

Еден ден, додека Антонио и Памела биле во кревет, сопругот на жената дошол дома и ги нашол во љубовен занос. Ѕидарот се обидел да се скрие од бесниот сопруг, ползел под креветот и исчезнал во „љубовниот тунел“.

За жал за него, Хорхе започна да го бара низ куќата, и кога погледна под креветот, го најде влезот во тунелот.

Презрениот сопруг завлекол во тајниот тунел и завршил во куќата на Антонио, каде очајниот ѕидар го молел да молчи, бидејќи неговата сопруга била во соседната соба и не сакал таа да дознае за неговата вонбрачна академија. Тоа успеа уште повеќе да го разбеснува Хорхе, паа двајцата се бореа со тупаници.

Гледајќи како необичен маж го тепа сопругот во неговиот дом, шокираната сопруга повикала полиција, а Антонио немал друг избор освен да го признае своето неверство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris