Игор Џамбазов по 46 години повторно се сретна со коњот Дорчо од „Волшебното самарче“ ФОТО

5 февруари, 2021
volshebno-samarche

По 46 години од снимањето на легендарниот филм „Волшебното самарче“, актерот Игор Џамбазов повторно се сретна со коњот Дорчо.

Партнерката на Џамбазов, Илина Арсова, објави фотографии од средбата на актерот со коњот Дорчо

„После 46 години повторна средба на Игор и Дорчо. Дорчо денес е сериозен коњ со сериозна работа… а, ние уметниците си останавме уметници“, напиша Илина во објавата на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber