Испливаа информациите кога Кристијан ја напушта “Задруга” – Тој нема да остане до крајот?!

9 јануари, 2021
kristijan

Без него во „Задруга“ ништо не би било исто!

Кристијан Голубовиќ е еден од најголемите фаворити за победа во реалното шоу „Задруга“. Тој е најактивен на Црната маса и е подготвен да коментира на која било тема.

Во јавноста се шушкаше дека тој „платил многу“ за учеството во најгледаното реално шоу. Беа споменати вртоглави суми, а некои тврдат дека му следува стан во центарот на Белград. Голубовиќ зборуваше и за цифрата пред да се приклучи во „Задруга“:


-Ми велат, ти си циркузант, старлета, влегуваш во ријалити! Па нели за 350.000 евра? Еве, да ги најдеме картите, па нека ме демантираат! Нема да влезам внатре ако не можам да купам барем една куќа – рече Голубовиќ пред да влезе во „Задруга“.

Сепак, се чини дека Кристијан не се натпреварува за главната награда. Од извор близок до продукцијата дознавме дека неговиот договор истекува на 6 март и дека се преговара за преговори за продолжување на неговото учество.

Исто така, поранешниот член на соработка Филип Мијатов зборуваше на оваа тема откако беше дисквалификуван во еден од неговите Инстаграм во живо.

-Кристијан нема да победи, мислам. Тоа не е според договорот, тој има договор на 6 месеци – откри Мијатов на својот Инстаграм во живо.

Кристијан придонесува многу во шоуто и Задруга не би била иста ако не беше тој во Белата куќа. Останува да видиме дали тој ќе постигне договор со продукцијата и ќе го продолжи учеството до крајот на реалното шоу или дали во март ќе ја напушти „Задруга“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris