Деколте до пупак а градите во преден план: Сите се прашуваат какво парче облека Сораја носи?! (ФОТО)

9 јануари, 2021
sorajaa.jpeg

Денес се одлучи за црвената…

Новата слика на Сораја Вучелиќ пристигнува директно од креветот, а пред обожавателите беше претставена вечерта на Божиќ.

Поточно, станува збор за селфи, а Сораја е прилично гола.

Без разлика дали станува збор за фустан, или ноќница, или маица или нешто четврто… обожавателите шпекулираат, имајќи предвид дека ова парче „гардероба“ открива повеќе отколку што покрива.

Но, веќе сме навикнати на такво нешто од Сораја…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber