Изненади со стајлингот: Карлеуша закопчана до грло во никогаш пократок фустан, сите се прашуваат дали носи долна облека!?

26 јануари, 2021
jelena-karleusa-foto-nikola-tomic-04-460x0

Креацијата имаше отвор на рамото, како и на стомакот, така што стомачните беа јасно видливи.

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) остави сè без стихови со својот изглед на снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Јелена на снимањето дојде во никогаш пократок фустан што ја истакнуваше нејзината фигура, креацијата имаше отвор на рамото, како и на стомакот, така што јасно се гледаа стомачните на пејачката.

Карлеуша воодушеви со својот изглед, а многумина коментираат дека не носи долна облека под провокативниот фустан.

Бидејќи стајлинзите на Јелена беа инспирација за многу светски sвезди во последните неколку недели, несомнено е дека наскоро ќе видиме дама од Холивуд во слична, а можеби дури и иста креација.

Погледнете како изгледаше Јелена на фотографиите во галеријата:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber