Јелена Карлеуша призна на кого се возбудува и на чии зборови се ежи: Ова е Шок над Шоковите!

15 јануари, 2021
646015_jelena-karleusa_ls

Јелена Карлеуша, балканската поп дива, е позната по шокантни изјави. Јелена Карлеуша ја искористи можноста да се пофали себе си и своите креации на популарниот музички натпревар „Звездите на Гранд“.

Имено, таа изјави дека се возбудува сама на себе и дека од нејзините зборови се ежи: “Се палам сама на себеси, се ежам додека зборувам! Моите зборови влијаат врз мене” – заклучила дивата.


Ова не е прв пат да ја гледаме Јелена во нарцисоидно издание што публиката го обожава. Едно е сигурно, Карлеуша навистина знае како да ги забавува и да го предизвикува вниманието на своите изјави. Затоа многу обожаватели ја сакаат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris