Деколте до пупак! Нивес предизвика лавина коментари поради провокативната комбинација: „Ова е премногу“

15 јануари, 2021
s3avkV7G_400x400

Актерката, пејачката, писателката 39-годишната Нивес Целзијус ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со „доцната“ новогодишна фотографија.

Целзиус позираше во црн комбинезон со фустан покрај елката. Сепак, на фотографијата, целото внимание го украде никогаш поголемото деколте до папокот.

„Доцно новогодишно расположение…“, напиша пејачката во описот на објавата, што им се допадна на скоро 30 илјади луѓе кои ја лајкнаа фотографијата.

Фотографијата ги заинтригираше обожавателите со скоро 500 коментари. Додека Целзиус добиваше бројни комплименти, некои ја критикуваа дека сепак претерала малку.

„Ја обожавам, но тука ми е малку невкусно Големо деколте… “, „Искрено ми се допаѓа затоа што сè е природно на неа. Чист природен сексапил “, „Ова е премногу“, се само некои од коментарите. Пред тоа, таа им се пожали на фановите дека и недостига шоуто „Твоето лице звучи познато“ во кое беше член на жирито. „Ми недостасува снимањето, екипажот, импозантните фустани, шминката… ми недостига ТЛЗП“, напиша таа во описот на фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber