Милиони луѓе го погледнаа овој календар! Еве што ќе се случи во февруари 2021 година!

15 јануари, 2021
764741_misa_ls_400x0

Овој февруари на календарот изгледа многу „смирувачки“

Тимот забележа нешто интересно за февруари 2021 година на Твитер. Имено, февруари 2021 година започнува во понеделник и завршува во недела, така што календарите (кои започнуваат во понеделник и завршуваат во недела) изгледаат „многу смирувачки“, пишуваат твитерџиите.

„Погледнете колку е смирувачки февруари 2021 година“, стои во објавата на Твитер што од септември им се допаѓа на скоро половина милион луѓе.

“Совршено. Совршен и краток, особено по јануари, кој трае со години“, „Ова е сонот на секој перфекционист“, се само некои од коментарите, а имаше и такви кои се пошегуваа: „Претпоставувате дека воопшто ќе го доживееме февруари 2021 година?“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris