Кајли Џенер ја испрати 2020 година во најжешкото издание досега: „Собра“ 19.000.000 лајкови за 2 слики!

1 јануари, 2021
1607419518988-1297300484526750194668375633502125761247562n1-830x0

– Пливам во 2021 година – напиша познатата старлета во описот на фотографијата на која позира во бикини

Најмладата милијардерка на Светот, Кајли Џенер (23) го запали интернетот со нови фотографии во бикини, на кои ги стави своите бујни гради во преден план.

Имено, ријалити sвездата и инфлуенсерка моментално престојува во Аспен, Колорадо, и покрај толку многу снег, таа размислува и за неодамнешното потопло време и фотографијата во Лос Анџелес што ја направи непосредно пред патувањето на планините.

23-годишната девојка скокна во базенот во беж минијатурен бикини што едвај ги покриваше нејзините огромни гради, додека носеше очила за сонце со беж рамка на главата. Таа носеше златен ѓердан околу вратот, додека на ушите имаше златни обетки и нараквица од истиот материјал околу раката.

Таа носеше нежна шминка во боја на кожа додека ја врза косата во пунџа, која неодамна ја обои во црвена боја.

– Јас пливам во 2021 година – напиша таа во описот на фотографијата.

Собра неверојатни 19 милиони лајкови на двете провокативни фотографии, додека на социјалната мрежа Instagram ја следат 206 милиони следбеници.

Кајли отпатува на Аспен со нејзината постара сестра Кендал Џенер (25) со која беше фотографирана во продавница, а по тој повод ангелот на Викторија носеше бел топ на -11 Целзиусови степени, па јасно е дека моделот дефинитивно замрзна на оваа температура.

Најмладата милијардерка во Светот беше нападната минатиот викенд од Здружението за заштита на животните, кој ја „нападна“ додека излегуваше од зграда во Лос Анџелес и влегуваше во нејзиниот автомобил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber