„КАКО Е МОЖНО ОВА?“ YouTuBe-ер шокираше со фотографија oд трудничкиот стомак (ФОТО)

14 февруари, 2021
148707883_1049290418911948_6483056052758409590_n

Познатиот YouTuBe-ер Џејмс Чарлс никого не остави рамнодушен кога објави фотографија на Instagram на која гордо позира со труднички стомак

Еден од најпознатите YouTuBe-ерии инфлуенсери, проследен од скоро 30 милиони обожаватели само на Instagram, 21-годишниот Џesејмс Чарлс ја крена скалата меѓу инфлуенсерите на ново ниво кога на гореспоменатата социјална мрежа објави фотографија на која позира со труднички стомак. Така е, добро прочитавте, труднички стомак. „Изненадување“, напиша Џејмс, кој се прослави со видеа за шминка, под фотографијата на која позира потполно гол со рацете на неговиот прилично голем труднички стомак.

 „Чекај, што се случува овде, ништо не ми е јасно“, „збунет сум“, „дали остана бремен пред мене“, „може ли некој да ми објасни како е можно тоа“, се само некои од многуте коментари на обожавателите кои беа, видно збунети, веднаш откако ја објави контроверзната фотографија, 21-годишникот беше пренатрупан со прашања. И иако фотографијата, која е слична на онаа што славните дами од светската сцена ја објавија кога откриваат бременост, изгледа навистина реално, сепак станува збор за лажна бременост.

Имено, Џејмс објавил видео на својот YouTuBe канал во кое тој носел лажен труднички стомак 24 часа. Како што објасни, една од неговите најдобри пријателки во моментов одбројува денови до доаѓањето на првото дете, па 21-годишното момче сакало да види како е да се биде бремен.

Освен што носел лажен труднички стомак на видеото, кој му бил многу тежок, па затоа не можел да го носи, инфлуенсерот решил да ја доживее и болката што ја преживуваат жените за време на породувањето со помош на уред кој симулира породување. Неговото смешно видео на гореспоменатата социјална мрежа е прегледано повеќе од три милиони пати за помалку од 24 часа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris