Како ќе реагира поранешната жена на Богдан? Цеца го стори ова во ресторан со своето момче! Нејзиниот потег сите ги изненади!

28 јануари, 2021
ceca_foto_srbijadanas_6

Нов чекор!

Веста за Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзиното ново момче Богдан Срејовиќ ги потресе медиумите и предизвика општа конфузија.

Бидејќи се шпекулира во медиумите, двајцата уживаат во љубовта до таа мерка што неодамна одекна веста за подготвеноста на Ражнатовиќ да му подари дете, доколку нивната љубов опстане.

Таа неодамна беше на забава со родителите на Богдан во Крагуевац, а сега ја запозна и неговата ќерка, која Богдан ја има од првиот брак со Зорана Тасовац, сегашна девојка на пејачот Саша Ковачевиќ.

Денес Цеца на својот приватен профил на Инстаграм објави видео со ќерката на Богдан, во кое девојчето ја бакнува во образ, па може да се заклучи дека тие двете добро се сложуваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber