(ВИДЕО) ЖЕНА СЕ ФРЛИЛА ВО БУНАР ПО КАВГА СО МАЖОТ! Кога полицаецот се обидел да ја извлече, таа повторно паднала!

28 јануари, 2021
879085_spasavanje_ls

Локалните селани беа вклучени во акцијата, како и полицискиот надзорник.

Жена од северот на Индија се скарала со сопругот и скокнала во бунар. Акцијата за спасување беше опасна и шокантна за сите присутни.

Се појави видео во кое полицаец се обидува да извлече жена со помош на сајлата на која се прикачени. Кога веќе биле близу да се спасат, жената му се лизнала од раката и паднала повторно во бунарот.

За да го погледнете видеото притиснете ТУКА

Друг службеник се обидел да ја спаси и успеал во тоа, по што жената била пренесена во најблиската болница. Локалните селани беа вклучени во акцијата, како и полицискиот надзорник.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber