Цеца фатена во прегратка со друг маж, никој не го очекуваше ова!(ФОТО)

28 јануари, 2021
ceca_bogdan

Шок!
Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе некое време ужива во емотивна врска со младиот бизнисмен Богдан Срејовиќ од Белград.

Запознавањето се случи на роденденот на пријателот на Цеца, а по неколку недели дружење започнаа романтична љубовна врска.


Бидејќи пејачката редовно споделува тековни настани од нејзиниот живот на својот Инстаграм, видовме дека денес ја запозна ќерката на Богдан од првиот брак со Зорана Тасовац, кој сега е во врска со Саша Ковачевиќ.


Веднаш потоа следеше слика на која Цеца беше близу до непознат маж што го гушкаше, со опис „најдобар пријател“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber