Како раскинаа Џенифер и Бен: Не можевме да живееме нормално од медиумите!

22 јануари, 2021
џеј

Актерот Бен Афлек и латино дивата Џенифер Лопез се вљубија на снимањето на заедничкиот филм „Џигли“ и по некое време тие се верија, а нивната врска беше покриена од медиумите ширум светот. Нивната романса беше особено во центарот на вниманието кога тој се појави во спотот за „Џени од блок“, а актерот сега се сети на таа љубов и откри дека смета дека луѓето не се фер во коментирањето на нивната врска.

“Луѓето беа многу злобни во своите коментари за неа, дури и сексистички и расистички. Тие рекоа такви работи затоа што денес ќе бидат отпуштени поради тие коментари. Денес, Џенифер е на местото што го заслужуваше, таа дојде и постигна. Така треба да биде “, изјави Афлек за Холивуд репортер.

Џнифер и Бен се свршија во 2002 година, но една година подоцна решија да почекаат уште малку со венчавката. На почетокот на 2004 година тие ја раскинаа свршувачката.

Актерот во едно интервју изјави дека секогаш постои приказна за месецот што се однесува до таблоидите, а тој и Лопез биле најпопуларните од тие приказни. Му пречи што луѓето му кажуваат да го гледа на папарацо фотографии скоро секој ден.

Бен моментално е во врска со Ана де Армас, а Џенифер е верена со Алекс Родригез. Самата пејачка се осврна на нејзината врска со Афлек пред две години.

“Тогаш беше полошо, медиумите повеќе пишуваа за мојата врска со Бен отколку за моменталната врска со Алекс. Сега барем можам да и покажам на публиката која сум навистина. Во тоа време се веруваше на сè што беше напишано во таблоидите, и никој не ме праша ништо. „Честопати тие написи не беа ни точни“, заклучи Лопез пред две години.

Преголемото внимание на медиумите беше една од причините за раскинувањето на славната двојка, а Афлек рече дека сè станало премногу за него. Медиумите ги нарекуваа „Бенифер“, а тие дури и не можеа лежерно да одат на состанокот, а медиумите да не тргнаа по нивните стапки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber